Ruland Manufacturing MSPH-125-F
Part No.:
MSPH-125-F
Datasheet:
MSPH-125-F.pdf
Description:
125 MM STEEL SHAFT COLLAR
Shipping
Inventory:1
Comments
MSPH-125-F Specifications
Specifications:
6.693" (170.00mm) Outer Diameter x 1.260" (32.00mm) Width