Ruland Manufacturing MSPH-130-F
Part No.:
MSPH-130-F
Datasheet:
MSPH-130-F.pdf
Description:
130 MM STEEL SHAFT COLLAR
Shipping
Inventory:2
Comments
MSPH-130-F Specifications
Specifications:
6.693" (170.00mm) Outer Diameter x 1.260" (32.00mm) Width