Ruland Manufacturing MSPH-135-F
Part No.:
MSPH-135-F
Datasheet:
MSPH-135-F.pdf
Description:
135 MM STEEL SHAFT COLLAR
Shipping
Inventory:10
Comments
MSPH-135-F Specifications
Specifications:
7.087" (180.00mm) Outer Diameter x 1.260" (32.00mm) Width