Ruland Manufacturing MSPH-145-F
Part No.:
MSPH-145-F
Datasheet:
MSPH-145-F.pdf
Description:
145 MM STEEL SHAFT COLLAR
Shipping
Inventory:3
Comments
MSPH-145-F Specifications
Specifications:
7.480" (190.00mm) Outer Diameter x 1.260" (32.00mm) Width