Ruland Manufacturing MSPH-150-F
Part No.:
MSPH-150-F
Datasheet:
MSPH-150-F.pdf
Description:
150 MM STEEL SHAFT COLLAR
Shipping
Inventory:9
Comments
MSPH-150-F Specifications
Specifications:
7.480" (190.00mm) Outer Diameter x 1.260" (32.00mm) Width