Rip-Tie N-10-G02-BK
Part No.:
N-10-G02-BK
Manufacturer:
Rip-Tie
Category:
Reclosable Fasteners
Package:
Datasheet:
Description:
HOOK&LOOP TIE BLACK 10" 2PACK
Shipping
Inventory:96
Comments
N-10-G02-BK Specifications
Manufacturer
Rip-Tie
Series:
CinchStrap-EG
Packaging:
Retail Package
Product Status:
Active
Type:
Hook and Loop - Tie
Shape:
Rectangular
Length:
10.000" (254.00mm)
Width:
1.000" (25.40mm)