Rip-Tie N-10-G50-BK
Part No.:
N-10-G50-BK
Description:
HOOK&LOOP TIE BLACK 10" 50PACK
Shipping
Inventory:97
Comments
N-10-G50-BK Specifications
Length:
10.000" (254.00mm)
Width:
1.000" (25.40mm)