Essentra Components NSE-2010-M3-10
Part No.:
NSE-2010-M3-10
Datasheet:
NSE-2010-M3-10.pdf
Description:
MACHINE SCREW FLAT SLOTTED M3
Comments
NSE-2010-M3-10 Specifications
Thread Size:
M3
Head Diameter:
0.216" (5.49mm)
Length - Overall:
0.394" (10.00mm)