Essentra Components NSE-2010-M4-10
Part No.:
NSE-2010-M4-10
Datasheet:
NSE-2010-M4-10.pdf
Description:
MACHINE SCREW FLAT SLOTTED M4
Comments
NSE-2010-M4-10 Specifications
Thread Size:
M4
Head Diameter:
0.330" (8.38mm)
Length - Overall:
0.394" (10.00mm)