Essentra Components NSE-2010-M5-10
Part No.:
NSE-2010-M5-10
Datasheet:
NSE-2010-M5-10.pdf
Description:
MACHINE SCREW FLAT SLOTTED M5
Comments
NSE-2010-M5-10 Specifications
Thread Size:
M5
Head Diameter:
0.366" (9.30mm)
Length - Overall:
0.394" (10.00mm)