Kilo International OEDNI-75-4-5
Part No.:
OEDNI-75-4-5
Manufacturer:
Kilo International
Category:
Knobs
Package:
Datasheet:
OEDNI-75-4-5.pdf
Description:
KNOB KNURLED 0.250" METAL
Shipping
Inventory:136
Comments
OEDNI-75-4-5 Specifications
Manufacturer
Kilo International
Series:
OED
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Style:
Cylindrical
Type:
Knurled, Diamond
Shaft Size:
0.250" (6.35mm)
Diameter:
0.750" (19.05mm)
Height:
0.625" (15.88mm)