Kilo International OEJL-75-1-7
Part No.:
OEJL-75-1-7
Manufacturer:
Kilo International
Category:
Knobs
Package:
Datasheet:
OEJL-75-1-7.pdf
Description:
KNOB KNURLED 0.236" METAL
Shipping
Inventory:159
Comments
OEJL-75-1-7 Specifications
Manufacturer
Kilo International
Series:
OEJ
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Style:
Cylindrical
Type:
Knurled, Diamond
Shaft Size:
0.236" (6.00mm)
Diameter:
0.750" (19.05mm)
Height:
0.625" (15.88mm)