Kilo International OEJNI-75-4-5
Part No.:
OEJNI-75-4-5
Datasheet:
OEJNI-75-4-5.pdf
Description:
KNOB KNURLED 0.250" METAL
Shipping
Inventory:164
Comments
OEJNI-75-4-5 Specifications
Shaft Size:
0.250" (6.35mm)
Diameter:
0.750" (19.05mm)
Height:
0.625" (15.88mm)