Kilo International OEJNI-75-4-7
Part No.:
OEJNI-75-4-7
Datasheet:
OEJNI-75-4-7.pdf
Description:
KNOB KNURLED 0.236" METAL
Shipping
Inventory:967
Comments
OEJNI-75-4-7 Specifications
Shaft Size:
0.236" (6.00mm)
Diameter:
0.750" (19.05mm)
Height:
0.625" (15.88mm)