Kilo International OESA-75-3-5
Part No.:
OESA-75-3-5
Manufacturer:
Kilo International
Category:
Knobs
Package:
Datasheet:
OESA-75-3-5.pdf
Description:
KNOB KNURLED W/SKRT 0.250" METAL
Shipping
Inventory:824
Comments
OESA-75-3-5 Specifications
Manufacturer
Kilo International
Series:
OES
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Style:
Cylindrical with Skirt
Type:
Knurled, Diamond
Shaft Size:
0.250" (6.35mm)
Diameter:
0.750" (19.05mm), 1.000" (25.40mm) Skirt
Height:
0.625" (15.88mm)