Kilo International OESL-75-3-7
Part No.:
OESL-75-3-7
Datasheet:
OESL-75-3-7.pdf
Description:
KNOB KNURLED W/SKRT 0.236" METAL
Shipping
Inventory:138
Comments
OESL-75-3-7 Specifications
Shaft Size:
0.236" (6.00mm)
Diameter:
0.750" (19.05mm), 1.000" (25.40mm) Skirt
Height:
0.625" (15.88mm)