Kilo International OESL-75-4-5
Part No.:
OESL-75-4-5
Datasheet:
OESL-75-4-5.pdf
Description:
KNOB KNURLED W/SKRT 0.250" METAL
Shipping
Inventory:169
Comments
OESL-75-4-5 Specifications
Shaft Size:
0.250" (6.35mm)
Diameter:
0.750" (19.05mm), 1.000" (25.40mm) Skirt
Height:
0.625" (15.88mm)