Kilo International OESL-75-4-6
Part No.:
OESL-75-4-6
Datasheet:
OESL-75-4-6.pdf
Description:
KNOB KNURLED W/SKRT 0.125" METAL
Shipping
Inventory:159
Comments
OESL-75-4-6 Specifications
Shaft Size:
0.125" (3.18mm)
Diameter:
0.750" (19.05mm), 1.000" (25.40mm) Skirt
Height:
0.625" (15.88mm)