Essentra Components PSB-10M-19A2-RT
Part No.:
PSB-10M-19A2-RT
Datasheet:
PSB-10M-19A2-RT.pdf
Description:
BRD SPT REST MNT ADHESIVE 10MM
Shipping
Inventory:1,715
Comments
PSB-10M-19A2-RT Specifications
Between Board Height:
0.394" (10.00mm)
Length - Overall:
0.394" (10.00mm)