Essentra Components PSB-14M-01A2-RT
Part No.:
PSB-14M-01A2-RT
Datasheet:
PSB-14M-01A2-RT.pdf
Description:
BRD SPT REST MNT ADHESIVE 14MM
Shipping
Inventory:1
Comments
PSB-14M-01A2-RT Specifications
Between Board Height:
0.551" (14.00mm)
Length - Overall:
0.551" (14.00mm)