Essentra Components PSB-16M-01A2-RT
Part No.:
PSB-16M-01A2-RT
Datasheet:
PSB-16M-01A2-RT.pdf
Description:
BRD SPT REST MNT ADHESIVE 16MM
Shipping
Inventory:0
Comments
PSB-16M-01A2-RT Specifications
Between Board Height:
0.630" (16.00mm)
Length - Overall:
0.630" (16.00mm)