Rip-Tie Q-35-056-BK
Part No.:
Q-35-056-BK
Manufacturer:
Rip-Tie
Category:
Reclosable Fasteners
Package:
Datasheet:
Description:
HOOK&LOOP TIE BLACK 3.5" 56PACK
Shipping
Inventory:89
Comments
Q-35-056-BK Specifications
Manufacturer
Rip-Tie
Series:
Mini
Packaging:
Retail Package
Product Status:
Active
Type:
Hook and Loop - Tie
Shape:
Rectangular
Length:
3.500" (88.90mm)
Width:
0.250" (6.35mm)