Rip-Tie Q-55-01M-BK
Part No.:
Q-55-01M-BK
Manufacturer:
Rip-Tie
Category:
Reclosable Fasteners
Package:
Datasheet:
Description:
HOOK&LOOP TIE BLK 5.5" 1008PACK
Shipping
Inventory:99
Comments
Q-55-01M-BK Specifications
Manufacturer
Rip-Tie
Series:
Mini
Packaging:
Retail Package
Product Status:
Active
Type:
Hook and Loop - Tie
Shape:
Rectangular
Length:
5.500" (139.70mm)
Width:
0.250" (6.35mm)