Harwin Inc. R30-1610700
Part No.:
R30-1610700
Datasheet:
R30-1610700.pdf
Description:
HEX STANDOFF M3X0.5 NYLON 7MM
Shipping
Inventory:19,659
Comments
R30-1610700 Specifications
Diameter - Outside:
0.217" (5.50mm) Hex
Between Board Height:
0.276" (7.00mm)
Length - Overall:
0.276" (7.00mm)