Harwin Inc. R30-1611100
Part No.:
R30-1611100
Datasheet:
R30-1611100.pdf
Description:
HEX STANDOFF M3X0.5 NYLON 11MM
Shipping
Inventory:1,219
Comments
R30-1611100 Specifications
Diameter - Outside:
0.217" (5.50mm) Hex
Between Board Height:
0.433" (11.00mm)
Length - Overall:
0.433" (11.00mm)