Harwin Inc. R30-1611200
Part No.:
R30-1611200
Datasheet:
R30-1611200.pdf
Description:
HEX STANDOFF M3X0.5 NYLON 12MM
Shipping
Inventory:1,153
Comments
R30-1611200 Specifications
Diameter - Outside:
0.217" (5.50mm) Hex
Between Board Height:
0.472" (12.00mm)
Length - Overall:
0.472" (12.00mm)