Harwin Inc. R30-1611400
Part No.:
R30-1611400
Datasheet:
R30-1611400.pdf
Description:
HEX STANDOFF M3X0.5 NYLON 14MM
Shipping
Inventory:3,440
Comments
R30-1611400 Specifications
Diameter - Outside:
0.217" (5.50mm) Hex
Between Board Height:
0.551" (14.00mm)
Length - Overall:
0.551" (14.00mm)