Aearo Technologies LLC, a 3M company R-444-V2575
Part No.:
R-444-V2575
Datasheet:
R-444-V2575.pdf
Description:
SCREW GROMMET THERMPLSTC 1=500PC
Shipping
Inventory:0
Comments
R-444-V2575 Specifications
Product Status:
Obsolete
Screw Size:
Head Diameter:
0.813" (20.65mm)
Mounting Hole Diameter:
0.460" (11.68mm)
Head Height:
0.250" (6.35mm) 1/4"