Essentra Components RKW-12-15-BK
Part No.:
RKW-12-15-BK
Manufacturer:
Essentra Components
Category:
Reclosable Fasteners
Package:
Datasheet:
Description:
HOOK&LOOP TIE BLACK 1.25'
Shipping
Inventory:0
Comments
RKW-12-15-BK Specifications
Manufacturer
Essentra Components
Series:
Richco, RKW
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Hook and Loop - Tie
Shape:
Rectangular
Length:
15.000" (381.00mm)
Width:
0.750" (19.05mm)