Essentra Components RKW-12-15-BL
Part No.:
RKW-12-15-BL
Description:
HOOK&LOOP TIE BLUE 1.25'
Comments
RKW-12-15-BL Specifications
Length:
15.000" (381.00mm)
Width:
0.750" (19.05mm)