Essentra Components RKW-12-15-GN
Part No.:
RKW-12-15-GN
Datasheet:
RKW-12-15-GN.pdf
Description:
HOOK&LOOP TIE GREEN 1.25'
Shipping
Inventory:410
Comments
RKW-12-15-GN Specifications
Length:
15.000" (381.00mm)
Width:
0.750" (19.05mm)