Essentra Components RKW-12-18-BK-C
Part No.:
RKW-12-18-BK-C
Datasheet:
RKW-12-18-BK-C.pdf
Description:
HOOK&LOOP TIE BLACK 1.5'
Shipping
Inventory:480
Comments
RKW-12-18-BK-C Specifications
Product Status:
Obsolete
Length:
18.000" (457.20mm)
Width:
0.750" (19.05mm)