Essentra Components RKW-12-18-BL
Part No.:
RKW-12-18-BL
Description:
HOOK&LOOP TIE BLUE 1.5'
Comments
RKW-12-18-BL Specifications
Length:
18.000" (457.20mm)
Width:
0.750" (19.05mm)