Essentra Components RKW-12-18-RD
Part No.:
RKW-12-18-RD
Description:
HOOK&LOOP TIE RED 1.5'
Comments
RKW-12-18-RD Specifications
Length:
18.000" (457.20mm)
Width:
0.750" (19.05mm)