Essentra Components RKW-12-18-W
Part No.:
RKW-12-18-W
Datasheet:
RKW-12-18-W.pdf
Description:
HOOK&LOOP TIE WHITE 1.5'
Shipping
Inventory:510
Comments
RKW-12-18-W Specifications
Length:
18.000" (457.20mm)
Width:
0.750" (19.05mm)