Essentra Components RKW-12-24-BK-C
Part No.:
RKW-12-24-BK-C
Datasheet:
RKW-12-24-BK-C.pdf
Description:
HOOK&LOOP TIE BLACK 2'
Shipping
Inventory:109
Comments
RKW-12-24-BK-C Specifications
Product Status:
Obsolete
Length:
24.000" (609.60mm)
Width:
0.750" (19.05mm)