Essentra Components RKW-12-24-BL
Part No.:
RKW-12-24-BL
Description:
HOOK&LOOP TIE BLUE 2'
Shipping
Inventory:0
Comments
RKW-12-24-BL Specifications
Length:
24.000" (609.60mm)
Width:
0.750" (19.05mm)