Essentra Components RKW-12-24-OR
Part No.:
RKW-12-24-OR
Datasheet:
RKW-12-24-OR.pdf
Description:
HOOK&LOOP TIE ORANGE 2'
Shipping
Inventory:240
Comments
RKW-12-24-OR Specifications
Length:
24.000" (609.60mm)
Width:
0.750" (19.05mm)