Essentra Components RKW-12-24-RD
Part No.:
RKW-12-24-RD
Datasheet:
RKW-12-24-RD.pdf
Description:
HOOK&LOOP TIE RED 2'
Shipping
Inventory:190
Comments
RKW-12-24-RD Specifications
Length:
24.000" (609.60mm)
Width:
0.750" (19.05mm)