Essentra Components RKW-12-24-YL
Part No.:
RKW-12-24-YL
Datasheet:
RKW-12-24-YL.pdf
Description:
HOOK&LOOP TIE YELLOW 2'
Shipping
Inventory:500
Comments
RKW-12-24-YL Specifications
Length:
24.000" (609.60mm)
Width:
0.750" (19.05mm)