Essentra Components RKW-8-11-BK-C
Part No.:
RKW-8-11-BK-C
Description:
HOOK&LOOP TIE BLACK 11"
Shipping
Inventory:0
Comments
RKW-8-11-BK-C Specifications
Product Status:
Obsolete
Length:
11.000" (279.40mm)
Width:
0.500" (12.70mm)