Essentra Components RKW-8-11-OR
Part No.:
RKW-8-11-OR
Description:
HOOK&LOOP TIE ORANGE 11"
Shipping
Inventory:0
Comments
RKW-8-11-OR Specifications
Length:
11.000" (279.40mm)
Width:
0.500" (12.70mm)