Essentra Components RKW-8-11-RD
Part No.:
RKW-8-11-RD
Description:
HOOK&LOOP TIE RED 11"
Shipping
Inventory:0
Comments
RKW-8-11-RD Specifications
Length:
11.000" (279.40mm)
Width:
0.500" (12.70mm)