Essentra Components RKW-8-11-YL
Part No.:
RKW-8-11-YL
Datasheet:
RKW-8-11-YL.pdf
Description:
HOOK&LOOP TIE YELLOW 11"
Shipping
Inventory:30
Comments
RKW-8-11-YL Specifications
Length:
11.000" (279.40mm)
Width:
0.500" (12.70mm)