Essentra Components RKW-8-12-BK
Part No.:
RKW-8-12-BK
Description:
HOOK&LOOP TIE BLACK 1'
Shipping
Inventory:0
Comments
RKW-8-12-BK Specifications
Length:
12.000" (304.80mm)
Width:
0.500" (12.70mm)