Essentra Components RKW-8-12-BK-C
Part No.:
RKW-8-12-BK-C
Datasheet:
RKW-8-12-BK-C.pdf
Description:
HOOK&LOOP TIE BLACK 1'
Shipping
Inventory:980
Comments
RKW-8-12-BK-C Specifications
Product Status:
Obsolete
Length:
12.000" (304.80mm)
Width:
0.500" (12.70mm)