Essentra Components RKW-8-12-BL
Part No.:
RKW-8-12-BL
Datasheet:
RKW-8-12-BL.pdf
Description:
HOOK&LOOP TIE BLUE 1'
Shipping
Inventory:170
Comments
RKW-8-12-BL Specifications
Length:
12.000" (304.80mm)
Width:
0.500" (12.70mm)