Essentra Components RKW-8-12-OR
Part No.:
RKW-8-12-OR
Datasheet:
RKW-8-12-OR.pdf
Description:
HOOK&LOOP TIE ORANGE 1'
Shipping
Inventory:260
Comments
RKW-8-12-OR Specifications
Length:
12.000" (304.80mm)
Width:
0.500" (12.70mm)