Essentra Components RKW-8-12-RD
Part No.:
RKW-8-12-RD
Datasheet:
RKW-8-12-RD.pdf
Description:
HOOK&LOOP TIE RED 1'
Shipping
Inventory:580
Comments
RKW-8-12-RD Specifications
Length:
12.000" (304.80mm)
Width:
0.500" (12.70mm)