Essentra Components RKW-8-12-YL
Part No.:
RKW-8-12-YL
Description:
HOOK&LOOP TIE YELLOW 1'
Shipping
Inventory:0
Comments
RKW-8-12-YL Specifications
Length:
12.000" (304.80mm)
Width:
0.500" (12.70mm)